YAZICI VE SELVİ AİLELERİNİN ACI GÜNÜ

0
105

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı dedesini ebediyete uğurladı.

Merhum Şahbender Selvi’nin cenazesi Kartal Topçamlar Camiinde Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonra Soğanlık Mezarlığına defin edilmek üzere yolcu edildi. Dede Şahbender Selvi’nin cenazesinde oldukça bitkin olan Yazıcı Camii avlusun da taziyeleri de kabul etti.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’yı acılı gününde AK Parti İstanbul Milletvekilleri Eyüp Özsoy ve Osman Boyraz, Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman, AK Parti Tuzla Önceki Dönem İlçe Başkanı Sebahattin Demirci, AK Parti Önceki Dönem Kartal İlçe Başkanı M. Mehdi Akman, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, AK Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, Cumhuriyet Halk Partisi Tuzla İlçe Başkanı Hasan Uzunyayla, AK Parti Kartal İlçe Yönetiminden Hayrettin Yeşilyurt, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Kartal Belediye Başkan Yardımcıları Cengiz Türkmen ve Hüseyin Tozkoparan, Tuzla Belediye Başkan Yardımcıları Tülay Kalav ve İskender Karakaya, Kartal Belediye Meclis Üyeleri, Doç. Dr. Hüsnü Süslü, Mimar Oğuz Aykan, Ebubekir Taşyürek, Hüsamettin Elçi, Mimar Hüseyin Karakaya, Tuzla Belediyesi Önceki Dönem Başkan Yardımcıları Mehmet Çeliker ve Ahmet Çubuk, AYGAD Kurucu Başkanı Hakan Manici, Kartal Gazeteciler Derneği Başkanı M. Selim Akdoğan ve Yönetimi, Avrasya Gazeteciler Derneği Başkanı Oğuzhan Bayrak ve Yönetimi, Kalmader Başkanı ve Yönetimi, Okan Üniversitesi Sahibi ve sevenleri yalnız bırakmadı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun cenazeye gönderdiği çelenk gözlerden kaçmadı.

Bizde Emek Medya Ajans ve Anadolu Gerçek Gazetesi olarak Merhum Şahbender Selvi’ye Allah’tan rahmet başta Dr. Şadi Yazıcı olmak üzere Yazıcı ve Selvi ailelerine başsağlığı diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here