Muşlular İftarda Bir Araya Geldi

0
112

Muş İli İlçeleri ve Köyleri Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin (MUŞ-İDER) düzenlediği iftar programına katılım yoğun oldu. Atalar’da bulunan dernekte gerçekleştirilen İftar programı Kur’anı Kerim tilaveti ile başladı.

 İftar sonrası Muş İli İlçeleri ve Köyleri Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yılmaz Bozyiğit misafirleri ile tek tek ilgilendikten sonra küçük bir konuşma gerçekleştirdi.

Bozyiğit “Bu akşam bizleri kırmayarak buraya gelen siz değerli hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Derneğimizin kurulduğu günden beri yanımda olan ve beni yalnız bırakmayan arkadaşlarıma sizlerin huzurunda çok teşekkür ediyorum. Bugün burada sizlerle bir araya gelmemize vesile olan bütün kardeşlerime canı gönülden teşekkürü bir borç biliyor hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Bu güzel gecede Başkan Yılmaz Bozyiğit’ i Maltepe İlçe Tarım Müdürü Mehmet Ali Çelik, Kardef Başkanı Mehmet Çetinkaya, Sultanbeyli Bitlisliler Dernek Başkanı Celal Cerenoğlu, Sultanbeyli Önceki Dönem DYP İlçe Başkanı Mikail Artım, AK Parti Sultanbeyli Meclis Üyesi Abdulhamit Kardaş, AK Parti Kartal Meclis Üyesi Adayı Veysi Batmaz, Kanaat Önderleri ve İş İnsanları yalnız bırakmadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here