Kartallılar Hüsnü Süslü’yü bağrına bastı!

HP Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Doç.Dr. Hüsnü Süslü'nün katıldığı Kartal Ankara Caddesi'nde Kartallıların düzenlemiş olduğu buluşma gerçekleştirildi.

0
210

KARTAL’DA HÜSNÜ SÜSLÜ RÜZGARI ESTİ!

Kartal’da CHP’den Belediye Başkan Aday Adayı olan Doç. Dr. Hüsnü Süslü, ‘Birlikte Yöneteceğiz Platformu’nun düzenlemiş olduğu etkinlikte yüzlerce Kartallı ile bir araya geldi. Bankalar caddesinde toplanan Kartallılar Hüsnü Süslü’yü, ‘Kartal’ın evladı Hüsnü Başkan’ sloganlarıyla karşılayarak sevgi gösterisinde bulundular.

Kartal’da sosyal medya üzerinden örgütlenen ve kendilerini ‘Birlikte Yöneteceğiz Platformu’ olarak tanıtan Kartallılar Ankara Caddesi’nde düzenledikleri etkinlikle Hüsnü Süslü’yü Kartal Belediye Başkan adayı olarak görmek istediklerini deklere ettiler.

‘Çayı demli sohbeti koyu sevenler Hüsnü Süslü ile buluşuyor’ sloganı altında Kartal Ankara Caddesi’nde bir araya gelen Birlikte Yöneteceğiz Gönüllüleri Hüsnü Süslü’yü alkış ve sloganlarla karşıladı. Kartallıların yoğun ilgi gösterdiği buluşmada Süslü, cadde boyunca vatandaşlarla tokalaşarak ayaküstü sohbet etti.

Kalabalığın yoğun baskısı üzerine kısa bir konuşma yapan Hüsnü Süslü etkinliğin düzenlenmesinde emeği olan tüm gönüllülere teşekkür ederek, Kartal’ın geleceğini tüm Kartallılarla birlikte inşa edeceklerini vurguladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here