KARTAL’IN AĞABEYİ KİMSESİZ ÇOCUKLARIN YÜREĞİNE DOKUNDU

0
115

Kartal’ın tanınmış simalarından değerli büyüğümüz Aydın Kaya Kartal Stadında kimsesiz çocuklar yararına gerçekleştirdiği festival açılışını Kartal Kaymakamı Abdullah Demir ile gerçekleştirdi.

Kimsesiz çocuklara ışık olmak istediğini vurgulayan Kaya “Bu çocuklar bizim geleceğimiz ve bizler onlara güvenilir ve güzel bir dünya bırakmak için elimizden geleni yapmalıyız. Bu çocukların iyi bir eğitim alabilmeleri bizim hedefimiz olmalı.

Bizler tüm dostlarımızda bu çocuklarında bu hayatta var olduğunu ve onlarında sevgiye, ilgiye, saygıya ihtiyaçları olduğunu hatırlamalı ve onlardan kimsesiz çocuklara sahip çıkmak için hep birlikte el ele vermemiz gerektiğini bir kez daha hatırlatıyorum. Bu gün buraya gelerek bizleri yalnız bırakmayan siz değerli dostlara çok teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra çocuklarla birlikte illüzyon gösterisi ve çeşitli aktiviteler yapıldı. Çocuklara hikaye kitapları ve çeşitli hediyeler verildi. Ayrıca Dünya Göz Hastanesi mobil tarama aracında çocuklara göz muayenesi yapıldı.

Festival 26.09.2019 tarihine kadar Kartal Stadında devam edecektir. Tüm halkımız davetlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here