Kartal’a Ekonomist Başkan Adayı

0
306

CHP’nin Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Gökhan Yüksel

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, 2019 yerel seçimleri için aday adaylığı başvurusunda bulunmuştu. Yüksel, Kartal’dan seçimlere başvurmasının sebeplerini şu cümlelerle açıkladı: “Doğup büyüdüğüm, okuduğum, yaşadığım ve derin bir sevdayla bağlı olduğum Kartalımıza daha fazla hizmet edebilmek için Belediye Başkan Aday Adaylığına başvurumu yapmış bulunuyorum. Sorun çözen, hizmet veren ve birleştiren siyaset anlayışımı sizlerin de desteğiyle Belediye Başkanı olarak devam ettirmek istiyorum. Bu isteğimi gerçekleştirecek bilgiye, birikime, emeğe, tecrübeye ve gençlik enerjisine sahibim. Kartal için çalıştım, çalışıyorum ve her zaman çalışacağım. Yanımda olan aileme, dostlarıma ve tüm yol arkadaşlarıma içtenlikle teşekkür ederim.”

Belediye Başkan Aday Adayı Gökhan Yüksel, doğma büyüme Kartallı ve eğitim hayatına da aynı şehirde başladı. Celal Bayar Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu ve yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa alanında yaptı. Halihazırda Aston Amerikan üniversitesinde ise İşletme üzerine doktora eğitimi yapmakta.

Yüksel, belediye başkan aday adayı olmadan önce Kartal Belediye Meclis Üyeliği, İstanbul Büyükşehir Meclis Üyeliği, Kartal Belediye Encümen Üyeliği, Kartal Belediye Encümen Başkanlığı ve Kartal Belediye Başkan Yardımcılığı gibi çeşitli görevlerde bulunmuştur.

Gökhan Yüksel kendi cümleleriyle Belediye Başkanlığı görevinde bulunma amacını şöyle açıklamıştır: ” Sorun çözen, hizmet veren ve birleştiren siyaset anlayışımı sizlerin de desteğiyle Belediye Başkanı olarak devam ettirmek istiyorum. Bu isteğimi gerçekleştirecek bilgiye, birikime, emeğe, tecrübeye ve gençlik enerjisine sahibim. Kartal için çalıştım, çalışıyorum ve her zaman çalışacağım.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here