İyilik Hareketi Emniyete Sıçradı

1
129

Kartal Atalar Mahalle Muhtarı Erhan Gülmüş’ün başlattığı “İyilik Hareketi ile Ramazan’a Kavuştur” etkinliğine Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü’ de destek vererek Kartallı vatandaşlara erzak yardımı yapıldı.

Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekiplerininde yardımı ile çalmadık kapı bırakmayan Atalar Mahalle Muhtarı Erhan Gülmüş “Bu sıkıntılı bir günde böyle anlamlı yardıma destek veren Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amiri İhsan Önalmaz’a ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bizde Emek Medya Ajans olarak Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Amiri İhsan Önalmaz ve Atalar Mahalle Muhtarı Erhan Gülmüş’e vatandaşlarımız adına çok teşekkür ediyoruz.

1 Yorum

  1. Çok duygulandım insanlar ve yardımlar ve hayvanlara bakım nasıl güzel bir kartalımız var özellikle muhtarım Erhan Gülmüş yaptıgı örnek davranışına herzaman örnek olmuştur kartalımızın emniyet amiri ve polislerimiz ve hepinizden allah razı olsun iyiki varsınız allah hayırlı ömürler versin hepinize bizim kartalımız atalarımız bir başkadır gazeteci kardeşime ayrıyeten teşekkür ederim mahallem adına hepinize başkanım gökhana saygılar sevgiler 1967 beri oturuyorum mahallemden hiç sıkıntı yaşamadım yaşlanıyorum bundan sonrada ölmezsek sevgi saygı içerisinde hepimiz dostca yaşarız diyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here