İMAMOĞLU HALKIN NABZINI TUTUYOR

0
345

Tuzla’da eski Genel Başkanlardan Aydın Güven Gürkan’ın mezarını ziyaret eden İmamoğlu, Aydıntepe semt pazarını ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. İmamoğlu, pazarda karşılaştığı 62 yıllık evli Rukiye-Mümin Öztürk çiftine “Başkan seçilirsem size bir nikâh tazeleyelim” dedi.

PENDİKLİLERE TAPU SÖZÜ

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu Pendik’te ise Dolayoba semt pazarından start verdi. Doğanspor kulübünü de ziyaret eden İmamoğlu, kulüp yöneticilerinin kendisine verdiği Sarı Lacivert atkıyı boynuna taktı. Beraberinde CHP ve İYİ Partililer ile birlikte esnafları ziyaret ederek kahvehaneleri gezen İmamoğlu, bölgenin içinde bulunduğu ve Pendik Belediyesi tarafından bir türlü çözülemeyen tapu sorununa çözüm bulacaklarının da vaadini verdi.

Vatandaşların sorunlarını dinleyen İmamoğlu,  “Ben Beylikdüzü’nde 5 yılda 25 bin tapu dağıttım. Pendik’teki kentsel dönüşüm ve tapu sorunlarını yakından takip ediyoruz.31 Marttan sonra hep birlikte çözeceğiz. Nasıl biliyor musunuz? Konuşarak. İnsanların sorunlarını çözdük. 40 yıldır tapusunu alamayanların sıkıntısını çözdük. Bizim işimiz, gücümüz ve derdimiz siz olacaksınız” dedi. Daha sonra Pendik’te esnaf temsilcileriyle bir araya gelen ve İYİ Parti ilçe başkanlığını ziyaret eden CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Trabzonlular Derneğine uğradı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here