Gökhan Yüksel Sıkılmadık El Bırakmadı

0
254

CHP Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel, bugün Topselvi Mahallesinde seçim çalışmalarını sürdürdü. Sabah erken saatlerde çalışmalarına başlayan genç başkan adayı Topselvi Mahallesini karış karış gezerek hayallerini ve projelerini mahalle halkına anlattı.

31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesi çalışmalarına hız veren  CHP Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel, sabah erken saatlerde Topselvi’li vatandaşları işlerine uğurlayarak başarılı, sağlıklı bir gün diledi.

Topselvi Muhtarı Keklik’e ziyaret
Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel, betonyol mevkiinde işlerine giden vatandaşları uğurladıktan sonra, Topselvi Mahalle Muhtarı Ramazan Keklik’i ziyaret etti. Muhtar Keklik ile mahallenin sorunları üzerine sohbet eden genç başkan adayı, hayallerini ve mahallede uygulayacağı projeleri anlattı.

 
Topselvili esnaf ve vatandaşları ziyaret etti


İstanbul’un en genç başkan adayı olan Gökhan Yüksel, Topselvi Mahallesi’nde bulunan Demokrasi Caddesi, Topselvi Caddesi ve Kubilay Caddesi esnaf ve yaşayan Topselvi’li vatandaşları ziyaret ederek, sohbet etti. Vatandaş ve esnafın sorunlarını dinleyen Yüksel, Topselvi Mahallesinde yapacağı projeleri anlattı. Genç bir başkan adayıyla karşılaşan Topselvi’li vatandaşlar, memnuniyetlerini dile getirerek, destek sözü verdi. 


Akşam geç saatlere kadar çalışmalarına devam etti


Sabah gün aymadan çalışmalarına başlayan Yüksel, esnaf ve Topselvi’li vatandaşları ziyaret ettikten sonra, mahallede bulunan dernekleri tek tek ziyaret etti. Genç Başkan Adayı Yüksel, Afyon Kale Spor Kulübü, Altınordu Spor Kulübü, Tokat Alanlılar Derneği, Topselvi Taksi Durağını ve İstanbul Bilecikliler Derneğini ziyarette bulundu. Başkan Adayı Gökhan Yüksel’in gün boyu süren ziyaretlerine Mahalle Birim Başkanı Erdinç Tarhan ve çok sayıda partili eşlik etti. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here