Coronavirüsün Gölgesinde Bir Bayram

0
33

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı kutlamaları coronavirüsün gölgesinde geçti.

Kartal Kaymakamlığının düzenlediği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı kutlamaları Kartal meydanında gerçekleşti. Kartal meydanında gerçekleştirilen törenlere Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in yanı sıra Kartal İlçe Spor Müdürü Baturalp Eliçevik, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Efendi Argunşah ve Yönetimi, İyi Parti Kartal İlçe Başkanı Fuat Onbaşılı ve Yönetimi, Atatürkçü Düşünce Derneği Kartal Şubesi Başkanı Kemal Aslan ve Yönetimi, Kartal Belediye Başkan Yardımcıları Adem Uçar, Ali Apaydın ve Cengiz Türkmen, Kartal Belediyesi birim müdürleri, Kartal Gazeteciler Derneği Başkanı M. Selim Akdoğan ve yönetimi katıldı.

Coronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı, Gazi Mustafa Kemal Paşa, Silah arkadaşları, bu vatan toprakları için canını hiçe sayarak şehit olan dedelerimiz ve gazilerimize çelenk sunumu, bir dakikalık saygı duruşunun ardından istiklal marşının okunması ile sona erdi.

Tören sonrası Atatürkçü Derneği Kartal Şubesi 2004 yılında basılmış Atatürk’ün Samsuna Çıkışını konu alan Günaydın Marmara Gazetesini vatandaşlara ücretsiz olarak dağıttı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here