ALPİ DİŞ: YEREL MEDYA DESTEKLENMELİ

0
439

İstanbul Avrasya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Bayrak ve Yönetim Kurulu üyeleri ALPİ Diş Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin’i ALPİ Diş Tuzla Aydıntepe Tesislerinde ziyaret etti.

Ziyarette İstanbul Avrasya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Bayrak “Kasım ayında gerçekleştirdiğimiz Türkiye Gazeteciler Federasyonu 60. Başkanlar Konseyi Toplantısında bizlere göstermiş olduğunuz destekten dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

ALPİ Diş Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin ise “ Anadolu yakasında hizmet vermekte olan Yerel Medyanın önemine vurgu yaparak, Bölgemizde bulunan işletmelerin mutlaka yerel medya ile çalışmaları ve onlara destek olmaları gerektiğini belirtti. ALPİ Diş olarak 4 yıl önce 10 kişilik bir personelle başlayan serüvenimizde şimdilerde 160 personelimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

ALPİ Diş bünyesinde uzman kadromuz ile Saat: 09:00-19:00 saatleri arası Implant ve Diş Ameliyatları ile hizmet veriyoruz. ALPİ Diş olarak yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalarımıza kaliteli hizmetler vermeye devam ediyoruz.

ALPİ Diş Hastaneleri olarak İstanbul genelinde yeni şube açılışları gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. 2020 yılında Antalya’da ALPİ Diş olarak hizmet vermeye başlayacağız” dedi.

ALPİ Diş Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin daha sonra Gazetecileri sürpriz bir köy kahvaltısında misafir etti. Program sonrası hatıra fotoğrafları çekildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here