Aba Altından Sopa

0
179

Barış Pınarı Harekatı başladığı günden beri gündemi takip etmeye çalışıyoruz. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Trump çıkıp Ülkemizi tehdit edercesine söylemlerde bulunmaya devam ediyor. Yalnız Türkiye Cumhuriyeti Devletini tehdit eden bu şahıs şunu bilmiyor ki biz Türkler bir kuru gürültüye pabuç bırakacak değiliz.

Biz Çanakkale’de 15 yaşında delikanlılarımızla savaşarak bu ülkeyi kurmuş bir Devletin torunlarıyız. Bizlere öyle aba altından sopa göstererek sindiremezsiniz. Bizler 15 yaşındaki delikanlıların torunlarıyız. Bizler Gazi Mustafa Kemal Paşanın torunlarıyız. Bizleri ne Çin Cumhuriyeti, ne Rusya Devleti ne de Amerika Birleşik Devletleri hatta Dünya Devletleri korkutamaz.

Gazi Mustafa Kemal Paşamın da dediği gibi “Geldikleri gibi giderler” bu tehditler de bize vız gelir tırıs gider.

Bizleri Ekonomimiz ile tehdit ederek bel aşağı vurmaya kalkan bir zihniyete biz Türkiye Cumhuriyeti olarak asla boyun eğmedik eğmeyeceğiz de. Bizlere yaşadığımız toprakları dar etmeye çalışan siz zavallılara şunu söylemek istiyoruz. Biz Türkiye Cumhuriyeti olarak doğduk, Türkiye Cumhuriyeti olarak kanımızın son damlasına kadar bu ülke için canımızı feda edeceğiz.

Başta Gazi Mustafa Kemal Paşa, Silah arkadaşları ve bu vatan için canını hiçe sayarak ŞEHİD olan Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize ve ŞEHİD ailelerine sabırlar diliyorum.

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here